Przykłady zastosowania masowej wysyłki SMS

1Motoryzacja

Dla Salonów Dealerskich do obsługi akcji promocyjnych i informowaniu o najważniejszych wydarzeniach.  Dla Stacji Kontroli Pojazdów, aby przypomnieć o końcu ważności przeglądu, dla Wulkanizacji,  aby klient nie stał w kolejce do sezonowej wymiany ogumienia. SMSPrzypominacz może zostać wykorzystany w każdej firmie z branży motoryzacyjnej.

Medycyna

Gabinety lekarskie i stomatologiczne, przychodnie, oddziały szpitalne i kliniki. Nasz serwis SMSPrzypominacz.pl został zaprojektowany aby spełniać wymagania tych instytucji.  Przypomnienie o następnej wizycie czy dacie kolejnego badania sprawi, że Twój pacjent poczuje się dowartościowany.

Energetyka

Powiadomienie odbiorców o planowanych przerwach w  dostawach energii, obowiązkiem dostawcy jest powiadomienie odbiory co najmniej w trzy dniowym wyprzedzeniem o przerwach. System mógłby być także wykorzystany do przesyłania bieżącego zużycia albo poinformowania o aktualnym rachunku za prąd.

Ubezpieczenia

To, co dla tej branży najważniejsze – terminowość. Jednym SMS-em przypomnisz o zbliżającym się terminie końca polisy czy kolejnej racie. Dzięki SMSPrzypominacz.pl Twojemu klientowi nie zdarzy się już przeoczyć termin płatności czy zapomnieć o zawarciu nowej umowy. Masz gwarancję powiadomienia i dostarczenia SMS-a wraz z danymi na temat nowej polisy czy wysokości raty. Aplikacja jest przynosi korzyści nie tylko Twoim klientom ale przede wszystkim Tobie.

Turystka

Informacja o najważniejszych godzinach dotyczących wyjazdu to zawsze stresująca sprawa dla każdego wczasowicza. Datę, godzinę dane dot. miejsca zebrania czy odjazdu możesz z łatwością przesłać SMS-em do wszystkich uczestników wycieczki, bez względu na to gdzie się obecnie znajdują. Wiadomość SMS zostanie przez nich odczytana.

Dietetyka

Pomagaj Swoim pacjentom, motywując ich poprzez wiadomości SMS do ciągłej walki ze słabościami. Kompleksowa obsługa nad osobami chcącymi zadbać o swoje zdrowie na pewno przyniesie efekty. Bądź konkurencyjny i oferuj swoim klientom coś więcej – świadomość, że jesteś z nimi.

Kosmetyka

SMSPrzypominacz sprawdzi się w salonach kosmetycznych, solariach i zakładach fryzjerskich. Przypominaj o terminie umówionej wizyty, przesyłaj informacje o aktualnych promocjach i wolnych terminach.

Dodaj komentarz